
Product Id: 295
HP 4420 - 4321 Laptop Battery
৳ 1,600
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26909 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 56Wh 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | HP ProBook 4320 4320S 4321 4321S 4320T 4325S 4326S 4420S 4421 4421S 4425S 4520 4520S 4525S HP Compaq 320 321 325 326 420 421 425 620 621 625 Series |
| Battery Part Number | PH06 PH09 633731-141 633731-151 633731-221 633731-241 633732-141 633732-151 |
| Warranty | 01 year |
| Model | Laptop Battery For HP |
| Voltage | 10.8V |
| Cells | 6 Cells |

