
Product Id: 331
BATTERY HP UNICO 110-4112TU
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,400৳ |
| Regular Price | 2,700৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26878 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Battery Part Number | 646656-121 646656-142 646656-241 646656-242 646656-251 646656-851 646657-121 646657-141 646657-142 646657-241 646657-421 646657-851 646755-001 A2Q96AA HSTNN-DB3B HSTNN-LB3A HSTNN-YB3A HSTNN-YB3B LV953AA LV953AA#ABB MT03 MT03028 MT06 TPN-Q102 |
| Warranty | 01 year |
| Model | HP 110-4112TU |
| Voltage | 10.8V |
| Cells | 6 Cells |

