
Product Id: 486
FUJITSU LH531 Laptop Battery
৳ 1,700
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27242 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | Fujitsu LH531 SH531 BH531 Series |
| Battery Part Number | FMVNBP195 FPCBP274 S26391-F545-B100 S26391-F545-E100 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Fujitsu |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 10.8V |
| Cell | 6 Cells |

