
Product Id: 485
FUJITSU LH530 Laptop Battery
৳ 1,700
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,100৳ |
| Regular Price | 2,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27244 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | LifeBook A530 LifeBook A531 LifeBook AH530 LifeBook AH531 LifeBook LH52/C, LifeBook LH520 LifeBook LH530 LifeBook PH521 |
| Battery Part Number | FUJITSU LH530 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Fujitsu |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 10.8V |
| Cell | 6 Cells |

