
Product Id: 178
Fantech GO K211 Bangla Keyboard
Regular Price: ৳ 449
৳ 400
Save 11% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 470g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Keys | 104 Keys |
| Color | Black |
| Model | GO K211 |
| Weight | 470g |
| Feature | Spill Resistant |
| Warranty | 365 DAY |
| Dimensions | 445x155x27mm |
| Cable Length | 1.5m |
| Compatibility | Windows XP, 7, 8, 10, 11, Mac OS |
| Number OF Keys | 104 Keys |
| Wired/Wireless | Wired |
| System Requirements | Windows XP/7/8/10/11 Mac OS |



