
Product Id: 386
DELL UNICO E5400 Laptop Battery
৳ 1,800
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | To be announced |
| Status | Out Of Stock |
| Product Code | 26996 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.1V |
| Capacity | 4400 mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | Dell Latitude E5400 Dell Latitude E5410 Dell Latitude E5500 Dell Latitude E5510 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Dell E5400 |
| Voltage | 11.1V |
| Cells | 6 Cells |

