
Product Id: 370
DELL 4010 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26990 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.1V |
| Capacity | 49Wh 4400mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Battery Part Number | 04YRJH 06P6PN 07XFJJ 312-0233 312-0234 383CW 451-11510 4T7JN 965Y7 9T48V 9TCXN FMHC10 JIKND J4XDH TKV2V W7H3N YXVK2 J1KND |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Dell Inspiron and VOSTRO |
| Voltage | 11.1V |
| Cells | 6 Cells |

