
Product Id: 392
BATTERY DELL INTERNAL 14-7437
৳ 4,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,400৳ |
| Regular Price | 2,600৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 18334 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 32Wh |
| No. of Cell | 4-cell |
| Compatible Laptop Model | Dell Inspiron 14-3452 14-3458 14-5455 14-5459 15-3552 15-5555 15-5758 3551 5558 5758 Vostro 3458 3558 Inspiron 14 15 3000 Series |
| Battery Part Number | Gxvj3, Hd4J0, Hd4Jo, K185W, Ki85W, M5Y1K, M5Yik, Wkrj2, VN3N0, 451-BBMG |
| Warranty | 06 months warranty |
| Model | M5Y1K |
| Voltage | 14.8V |
| Cells | 4-cell |

