
Product Id: 411
ASUS X451 Laptop Battery
৳ 1,700
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,300৳ |
| Regular Price | 4,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27106 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | Asus A41 D550 X451 X451C X451CA Series X45li9c X551 X551C X551CA Series X551CA-0051A2117U X551CA-DH21 X551CA-SX024H X551CA-SX029H |
| Battery Part Number | X45LI9C,A31N1319,A41N1308,YU12008-13007D, 0B110-00250100M-A1A1A-327-03D3, A31LJ91, A41N1308, CKSE14122, YU12125-13002 |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery For ASUS |
| Voltage | 14.4V |
| Cells | 4 Cells |

