
Product Id: 435
ASUS X402 Laptop Battery
৳ 2,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,700৳ |
| Regular Price | 2,900৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27093 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.1V |
| Capacity | 44Wh 4000mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | ASUS X402 |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery For ASUS |
| Voltage | 11.1V |
| Cells | 4 Cells |

