
Product Id: 424
ASUS ROG551VW / A32N1405 Laptop Battery
৳ 2,250
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 6,000৳ |
| Regular Price | 6,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27117 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 56Wh 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Battery Part Number | A32N1405 A32NI405 0B110-00300000M 0B110-00300000 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For ASUS |
| Voltage | 10.8V |
| Cells | 6 Cells |

