
Product Id: 407
ASUS K42 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 18328 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 11.1V (10.8V Compatible) |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 6-cell |
| Battery Part Number | A31-K52 A32-K52 A41-K52 A42-K52 A31-B53 K52L681 70-NXM1B2200Z 90-NYX1B1000Y |
| Warranty | 06 months warranty |
| Model | A52 K42, K52 Series |
| Voltage | 11.1V (10.8V Compatible) |

