
Product Id: 417
ASUS GL552 / A41n1424/ZX50 Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 3,500৳ |
| Regular Price | 3,700৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26634 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 15V |
| Capacity | 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | Asus ROG GL552 GL552V GL552VW ZX50 ZX50V ZX50VW ZX50JX Series: GL552JX-CN316T GL552VW-DH71 GL552VW-DH74 ZX50VW-MS71 |
| Battery Part Number | A41N1424 0B110-00350000 0B110-00350300 |
| Warranty | 01-Year |
| Model | A41N1424 |
| Cells | 4 Cells |
| Voltage | 15V |

