
Product Id: 405
ASUS EXTERNAL X550 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,600৳ |
| Regular Price | 2,700৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26594 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | X550, X550A, X550B, X550D, A41-X550, A550C |
| Warranty | 01-year |
| Model | X450CA X550 |
| Cells | 4 Cells |
| Voltage | 14.8V |

