
Product Id: 404
ASUS EXTERNAL K56 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | To be announced |
| Status | Out Of Stock |
| Product Code | 27089 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 2200mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | A31-K56, A32-K56, A41-K56, A42-K56 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For ASUS |
| Voltage | 14.4V |
| Cells | 4 Cells |

