
Product Id: 479
LAPTOP BATTERY INTERNAL ACER v5-122p /ac13c34
৳ 2,000
In Stock
Quick Overview
- •Battery Capacity: 2640mAh
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 6,000৳ |
| Regular Price | 6,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 43359 |
| Brand | Acer |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.4V |
| Capacity | 2640mAh |
| Compatible Laptop Model | Acer Aspire V5-122P E3-11 |
| Battery Part Number | AC13C34 |
| Others | Brand New |
| Warranty | 6 months |
| MPN | AC13C34 |
| Model | Aspire V5-122P E3-111 |
| Battery Capacity | 2640mAh |
| Voltage | 11.4V |

