
Product Id: 207
A4tech OP-550S Silent Wired Optical Mouse
৳ 425
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 58 g (w/o cable)
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| DPI | 1200 DPI |
| Color | Black |
| Model | OP-550S |
| Button | 3 |
| Others | 8-in-One Software 4-Way Wheel Dust-Resistant Wheel Windows 10/11 |
| Weight | 58 g (w/o cable) |
| Warranty | 1 year |
| Dimension | 116 x 62 x 38 mm |
| Lifecycle | Up to 5M Button Clicks |
| Resolution | 1200 DPI |
| Cord Length | 150 cm |
| Cable Length | 150cm |
| Connection Type | Wired |
| Switch Lifecycle | 5M Clicks |
| Number of buttons | 3 |



