
Product Id: 153
Microlab K280 Supra-Aural Wired Headphone
৳ 1,100
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Model | K280 |
| Frequency | 30 - 15k Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Interface | 2x 3.5mm jack |
| Impendance | <10K ohm |
| Input Jack | 2x 3.5mm Jack |
| Sensitivity | -58 dB |
| Cable Length | 2 Meter |
| Connectivity | Wired |
| Driver Diameter | 40 mm |
| Frequency Range | 20 Hz - 20 KHz |
| Frequency Response | 20 Hz - 20 KHz |
| Manufacturing Warranty | 1 Year |



