
Product Id: 267
Jedel S502 RGB Stereo Mini Speaker
৳ 1,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Model | S502 |
| Power | USB power supply interface (5V) |
| Wired | Yes |
| Others | Output Power: 4W x2 Channel: 2:0 Impedance: 4 Ohms Lighting Effect: RGB Adjustment Method: In-line control Materials: ABS Plastic Degree of Separation: ≥35dB Signal to Noise Ratio: ≥65dB Power Supply: USB |
| Dimension | 105 x 64 x 65mm |
| Connections | 3.5mm |
| Output Power | 3W x2 |
| Input Connetor | 3.5mm |
| Frequency range | 25Hz ~ 20kHz |
| Frequency response | 25Hz ~ 20kHz |
| Manufacturing Warranty | 1 Year warranty |



