
Product Id: 266
Jedel S-526 RGB USB Mini Speaker
৳ 1,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Model | S-526 |
| Power | USB power supply interface (5V) |
| Wired | Yes |
| Others | Output Power: 3W x2 Channel: 2:0 Impedance: 4 Ohms Lighting Effect: RGB Adjustment Method: In-line control Materials: ABS Plastic |
| Dimension | 65 x 80 x 100mm |
| Connections | 3.5mm |
| Output Power | 3W x2 |
| Input Connetor | 3.5mm |
| Frequency range | 120Hz - 20KHz |
| Frequency response | 120Hz - 20KHz |
| Manufacturing Warranty | 1 Year warranty |



