
Product Id: 156
Hoco W106 Tiger Gaming Headphone
৳ 1,190
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 270g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Model | W106 |
| Weight | 270g |
| Speaker | 50mm |
| Interface | 3.5mm |
| Dimensions | 225x173x100 mm |
| Input Jack | 3.5mm |
| Microphone | Φ6.0×2.7mm |
| Cable Length | 1.8m |
| Driver Magnet | 50mm |
| Microphone Size | Φ6.0×2.7mm |
| Manufacturing Warranty | 3 months Warranty |



