
Product Id: 168
Hoco M97 Enjoy 3.5mm Wired Earphone
৳ 230
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | M97 Enjoy |
| Others | Functional One-Button Control Material: ABS + TPE |
| Speaker | 10mm |
| Warranty | 3 Months |
| Connector | 3.5mm |
| Audio plug | Ø3.5mm |
| Microphone | Yes |
| Cable length | 1.2m |
| Wire Control | Functional One-Button Control |
| Connection Type | Wired |



