
Product Id: 173
FONENG T15 Half-In-Ear 3.5mm Heavy Bass Earphone
Regular Price: ৳ 270
৳ 250
Save 7% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 14g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | White |
| Model | T15 |
| Others | Controls: In-line remote for volume and call management Earphone Housing: Metal Type: In-ear wired earphones |
| Weight | 14g |
| Drivers | 14.2mm Driver |
| Warranty | 03 months |
| Connector | 3.5mm |
| Frequency | 20Hz-20KHz |
| Impedance | 32Ω |
| Audio Port | 3.5mm |
| Cable length | 1.2m |
| Power Output | Standard Power Rate: 3mW Maximum Input Power: 5mW |
| Connection Type | Wired |
| Speaker diameter | 14mm |
| Frequency Response | 20Hz - 20kHz |
| Sound level/Sensitivity | 98.5dB at 1KHz |



