
Product Id: 164
FONENG EP200 3.5mm In-Ear Wired Earphone
৳ 190
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | EP200 |
| Others | Maximum Input Power: 5mW Earphone Shell: Plastic |
| Drivers | 14.2mm |
| Warranty | 03 months |
| Connector | 3.5mm |
| Frequency | 20Hz-20KHz |
| Impedance | 16Ω ± 10% |
| Microphone | Yes |
| Cable Length | 1.2M |
| Cable length | 1.2m |
| Power Output | 3mW |
| Connection Type | Wired |
| Speaker Diameter | 14.2mm |
| Sound level/Sensitivity | 101dB at 1KHz |



