
Product Id: 160
CHARG DME62 3.5MM Wired Earphone
৳ 160
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | DME62 |
| Others | Material: High-Quality Plastic Play/Pause Button Metal Body |
| Drivers | 14.2mm |
| Speaker | 14.2mm |
| Material | High-Quality Plastic |
| Warranty | 3 months |
| Connector | 3.5mm |
| Frequency | 20Hz - 20KHz |
| Impedance | 28Ω |
| Microphone | Yes |
| Cable length | 1.2m |
| Power Output | 5mW |
| Connection Type | Wired |
| Sound level/Sensitivity | 113dB ± 3dB |



