
Product Id: 174
CHARG DM-E67 Type-C Wired Earphone
৳ 350
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | DM-E67 |
| Others | Material: Plastic Earbuds Play/Pause Button Comfortable Fit Powerful Stereo Sound |
| Drivers | 10mm Copper Driver |
| Warranty | 100 Days Warranty |
| Connector | USB Type-C, HD Microphone |
| Microphone | HD Microphone |
| Cable Length | 1.2m Strong TPE Cable |
| Cable length | 1.2m Strong TPE Cable |
| Connection Type | Wired |
| Driver Diameter | 10mm Copper Driver |



