
Product Id: 176
CHARG DM-E66 3.5mm Wired Earphone
৳ 200
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | White |
| Model | DM-E66 |
| Others | Material: Plastic Earbuds Play/Pause Button Comfortable In-Ear Design Balanced Stereo Sound |
| Drivers | 10mm Copper Driver |
| Warranty | 100 Days Warranty |
| Connector | 3.5mm Universal Audio Jack |
| Microphone | HD Microphone |
| Cable Length | 1.2m Durable TPE Cable |
| Cable length | 1.2m Durable TPE Cable |
| Connection Type | Wired |
| Driver Diameter | 10mm Copper Driver |



