
Product Id: 175
CHARG DM-E64 3.5mm Wired Earphone
৳ 270
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | White |
| Model | DM-E64 |
| Length | 1.2m TPE Wire |
| Others | Material: Plastic Earbuds Play/Pause Button |
| Drivers | 10mm Copper Driver |
| Speaker | 10mm Copper Driver |
| Material | Plastic Earbuds |
| Warranty | 100 Days Warranty |
| Connector | 3.5mm |
| Frequency | 20Hz - 20KHz |
| Microphone | Yes |
| Cable length | 1.2m |
| Connector Jack | 3.5mm 4P Jack |
| Connection Type | Wired |



