
Product Id: 256
AULA N-69 USB RGB Gaming Speaker
৳ 700
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 0.4kg
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | USB powered + 3.5mm plug |
| Model | N-69 |
| Wired | USB powered + 3.5mm plug |
| Weight | 0.4kg |
| Dimension | 85 x 91 x 118mm |
| Drive Unit | 2inch X 2 |
| Input Sensitivity | 650mv |
| Frequency response | 20 hz to 20khz |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |



